• Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • EccoWood

  przyjazna firma
 • EccoWood

  nowoczesny design
 • EccoWood

  wysoka jakość i najnowsza technologia

„Ziemi nie odziedziczyliśmy po naszych przodkach, lecz wypożyczyliśmy ją od przyszłych pokoleń”

Hasło to stało się inspiracją dla naszej firmy. W wyniku wieloletnich badań prób i testów pragniemy przedstawić Państwu innowacyjny produkt, który zmieni dotychczasowe pojęcie drewna w budownictwie i architekturze. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zapotrzebowaniu rynku powstała technologia, która pozwoliła nam połączyć dwa tak odległe od siebie światy, jakimi są Natura i przemysł. Produkty naszej firmy łączą w sobie ciepło i piękno Natury z funkcjonalnością i estetyką polimerów HDPE. Jeśli jesteś Osobą, dla której ochrona środowiska ma znaczenie wybierzesz właśnie naszą firmę. Wyobraźcie sobie Państwo taras idealny, piękny oraz funkcjonalny bez żadnych jego minusów. Teraz jest to możliwe dzięki połączeniu naturalnych włókien bambusowych i polimerów.

Eccowood wyróżniony nagrodą Przedsiębiorcy Dla Środowiska

EccoWood Przedsiębiorstwo Dla Środowiska Wraz z początkiem XXI wieku coraz więcej ludzi na całym świecie świadomie podchodzi do kwestii ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Także firmy, zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne przedsiębiorstwa, coraz części zaczynają troszczyć się o środowisko naturalne.

W imię społecznej odpowiedzialności biznesu, nie tylko przestrzegają regulacji prawnych z zakresu ochrony środowiska, ale także podejmują wiele działań mających na celu ochronę przyrody i edukację ekologiczną swoich pracowników oraz klientów. Właśnie do takich firm skierowany jest Program Promocji Gospodarczej „Przedsiębiorcy dla Środowiska” realizowany przez AIOŚ. Jego celem jest wyróżnienie firm, które podejmują działania zmierzające do poprawy ochrony środowiska naturalnego w Polsce. Chcemy doceniać i promować przede wszystkim te przedsiębiorstwa, które szczególną wagę przykładają do ekologicznego, zrównoważonego i przyjaznego środowisku sposobu zarządzania firmą. Zależy nam na tym, by wzorce i praktyki przez nich stosowane mogły posłużyć za przykład i wzór do naśladowania dla innych przedsiębiorców. Uczestnicy Programu Promocji Gospodarczej „PdŚ” będą mogli nie tylko wymieniać się doświadczeniami i wiedzą z zakresu ochrony środowiska z innymi firmami, organizacjami pozarządowymi i samorządami, ale także promować przyjazne dla środowiska rozwiązania technologiczne stosowane w ich firmach.

 

 

 

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: