Życzenia Wielkanocne

Gardenia 2014 - relacja

  Bardzo dziękujemy Państwu za tak liczne zainteresowanie naszym stoiskiem na targach GARDENIA 2014. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że zechcieliście Państwo zapoznać się z oferowanymi przez nas produktami i za okazany entuzjazm. Teraz pozostaje nam życzyć sobie i Państwu owocnej współpracy w sezonie 2014 :) ZAPRASZAMY do korzystania z oferty EccoWood!

Gardenia 2014

  Pragniemy zaprosić Państwa na kolejne targi, w których będziemy prezentować ofertę EccoWood, zarówno w zakresie nowatorskich i ekologicznych produktów, jak i realizacji inwestycji. W dniach od 22 do 24 lutego 2013 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się GARDENIA – Targi ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Targi Ogrodnicze GARDENIA to spotkanie, które od sześciu lat łączy i integruje całą branżę ogrodniczą, nawiązując swą formułą dosłownie do wszystkiego, co może kojarzyć się Państwu z ogrodem i jego otoczeniem – wypoczynkiem i przyjemnością. Szukając inspiracji do stworzenia bajecznego miejsca wypoczynku wystarczy odwiedzić w najbliższy weekend hale MTP.

Życzenia Świąteczne

Spotkajmy się w niedzielę, w Sobocie.

W najbliższą niedzielę w podpoznańskiej miejscowości Sobota odbędzie się wydarzenie niezwykłe. Na kortach Centrum Tenisowego rozegrany zostanie Dobroczynny Turniej Tenisa i Squasha, z którego dochód przekazany zostanie dzieciom z Zespołu Szkół Specjalnych nr 105 w Poznaniu.

Celem spotkania jest zgromadzenie środków, które zapoczątkują szkolny fundusz sportowy. Zebrane pieniądze zostaną spożytkowane na pokrycie kosztów wyjazdów dzieci na obozy i zgrupowania. Pomogą też w zakupie sprzętu sportowego, dzięki któremu wychowankowie szkoły będą mogli między innymi uczyć się jazdy na nartach.

Fotorelacja z półmaratonu "BIEG LWA"

 
EccoWood jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Z tego tytułu, kolejny raz staliśmy się sponsorami II Półmaratonu "BIEG LWA" odbywającego się w Tarnowie Pdg..
Na miejscu można było zapoznać się z proponowanym przez nas produktami, otrzymać korzystne rabaty na zakup systemu EccoWood i przede wszystkim aktywnie spędzić czas z Rodziną, malując ścianę budynku POSIR'u, uczestnicząc w biegu, sztafecie... W tym roku pogoda nie dopisała, co nie przeszkodziło w świetnej zabawie! W tym roku w półmaratonie uczestniczył także gość specjalny- Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny.

CZEKAMY NA LWICE, LWY I LWIĄTKA! :)

  Już drugi rok z rzędu firma EccoWood jest jednym ze sponsorów półmaratonu pod nazwą „BIEG LWA”, który odbywa się w podpoznańskim Tarnowie Podgórnym. Szykujmy się więc na prawdziwe święto biegania w najbliższą niedzielę 26 maja br.. Wykorzystaj ten czas i spędź go aktywnie z całą rodziną. Ty pobiegniesz w półmaratonie, Twój partner w Biegu Rodzinnym, a dzieci w Biegu Lwiątek. W wolnej chwili odwiedzisz nasze EXPO gdzie swoich sił będą mogli spróbować wszyscy, którzy lubią w wesoły sposób spędzać czas. Jeden z naszych partnerów przygotował nie lada atrakcję. Wszyscy wspólnie namalujemy wielkiego lwa na ścianie budynku POSiR-u, który właśnie schodzi z herbu gminy i biegnie z nami:)

Gardenia 2013

 
Pragniemy zaprosić Państwa na kolejne targi, w których będziemy prezentować ofertę EccoWood, zarówno w zakresie nowatorskich i ekologicznych produktów, jak i realizacji inwestycji. W dniach od 22 do 24 lutego 2013 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się GARDENIA – Targi ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Targi Ogrodnicze GARDENIA to spotkanie, które od sześciu lat łączy i integruje całą branżę ogrodniczą, nawiązując swą formułą dosłownie do wszystkiego, co może kojarzyć się Państwu z ogrodem i jego otoczeniem – wypoczynkiem i przyjemnością. Szukając inspiracji do stworzenia bajecznego miejsca wypoczynku wystarczy odwiedzić w najbliższy weekend hale MTP.

Targi "WIATR i WODA"

 
Firma EccoWood - producent nowoczesnych kompozytowych systemów tarasowych, elewacyjnych i pomostowych z włókien bambusowych i polimerów HDPE, pragnie zaprosić Państwa w dniach od 28 lutego do 3 marca 2013 roku do odwiedzenia stoiska numer 40C w 3 hali Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

W tychże dniach odbędą się największe w Polsce Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Już po raz dwudziesty piąty na targach spotykają się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski i z zagranicy.

EccoWood - Budma 2013

  Jak co roku zapraszamy wszystkich odwiedzających na nasze stoisko wystawowe podczas targów Budma 2013 w Poznaniu. Targi odbędą się w dniach 29 stycznia - 1 lutego 2013. Pawilon 3A - stoisko 81

EccoWood i sport - "BIEG LWA" - półmaraton w Tarnowie Podgórnym

  Marka EccoWood była jednym ze sponsorów tej spektakularnej imprezy kolejny raz organizowanej przez gminę Tarnowo Podgórne.

EccoWood na targach BudShow 2012

  Jak co roku w styczniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się największe w Europie Środkowej targi budowlane – BUDMA 2012. Dzięki licznym wystawom, pokazom i seminariom tematycznym oraz ogromnej ilości wystawców, BUDMA jest jedyną w swoim rodzaju w kraju okazją do poznania najlepszych na rynku produktów i usług z branży budowlanej. Wśród tego grona nie zabrakło także wystawy jednej z najbardziej rozwijających się gałęzi produktów – paneli podłogowych i elewacyjnych. Jako czołowy przedstawiciel tej branży firma EccoWood, zaprezentowała na specjalnym pokazie BUDMY – Budshow, taras i elewację pokrytą oryginalną kompozytową deską EccoWood oraz na stoisku 22 w pawilonie 6A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Piotr Reiss lubi EccoWood :)

  EccoWood kolejny raz znalazł się w gronie sponsorów plenerowej imprezy, organizowanej przez portal budowlany.pl Główną atrakcję stanowiły rozgrywki piłkarskie młodzieży pod bacznym okiem Piotra Reiss'a- żywej legendy LECHA Poznań.

Deska Kompozytowa podstawą systemu tarasowego w inteligentnym domu czyli EccoWood na targach BudShow 2011

  System Tarasowy EccoWood w domu inteligentnym BudShow 2011 W dniach 11-14 stycznia 2011 w Poznaniu, odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa - BUDMA. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowało się ponad 1500 firm, które odwiedziło około 60 tysięcy gości. Jednym z projektów cieszących się największym zainteresowaniem był pokaz specjalny BudShow, na którym czołowi przedstawiciele swoich branż zaprezentowali najnowsze materiały i technologie stosowane w budownictwie domowym. Targi BUDMA to największe tego rodzaju przedsięwzięcie w Polsce, odbywające się nieprzerwanie od 1992 roku, od kiedy liczba wystawców wzrosła od 283 do 1500 w roku bieżącym. To obowiązkowy termin w kalendarzu każdego architekta, budowlańca czy inwestora. Prócz tradycyjnych wystaw, w skład tegorocznej edycji weszło wiele ekspozycji specjalnych takich jak Archispace, Wioska Domów Drewnianych, Budownictwo energooszczędne czy ciesząca się niezmiennie od sześciu lat największą popularnością pokaz specjalny – BudShow.

Taras w inteligentnym domu Budma 2010

  System Tarasowy EccoWood w inteligentnym domu Budma 2010. Taras w inteligentnym domu, którego podstawą jest deska kompozytowa stanowi naturalne uzupłenienie nowoczesnego i ekologicznego rozwiązania.

Piszą o nas - urzadzamy.pl

 
Z przyjemnością informujemy o kolejnej publikacji dotyczącej naszej firmy. Tym razem zapraszamy na portal: urzadzamy.pl

 

Kompozytowe balustrady

  Mamy dla Państwa kolejną ciekawą propozycję rozwiązań, balustrady w naszym kraju głównie robi się ze stali. Wypełniamy są najczęściej barwionym szkłem, plexi, drewnianymi sztachetami. Stal rdzewieje, szyby jednak trzeba czyścić, plexi kruszeje i matowieje, a drewno? Cóż, powtórzymy się kolejny raz: odszarzamy, konserwujemy, zabezpieczamy, impregnujemy. EccoWood, to gotowe rozwiązanie - pozbawione wad drewna.

Poszukujemy Specjalistów wykonujących tarasy/ balkony/ elewacje!

Poszukujemy Specjalistów wykonujących tarasy / balkony / elewacje z kompozytu na terenie całej Polski i zagranicą :)

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: