Aktualna ulotka

  Proponujemy Państwu zapoznać się z naszą nową ulotką informacyjną, która w zarysie przedstawia proponowany przez nas produkt i jego zalety.Dokument został przygotowany w formacie PDF i można go pobrać pod tym linkiem.

Gwarancja jakości

  EccoWood jako jedyna firma na Polskim rynku gwarantuje Państwu 15 lat bez konserwacji dla swoich produktów.Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w dziale handlowym.

Deska pełna EWR07E

 
Kompozytowa pełna deska EccoWood EWR07E, to nowy typ kompozytu z naturalnego włókna bambusowego (60%) , polimerów HDPE pochodzących z recyklingu (30%) i środków wiążących (10%). Mieszanka ta jest prasowana w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem. Dzięki zastosowaniu takiej technologii jest ona odporna na wilgoć i działanie szkodników, nie gnije, nie pęka i nie odkształca się, nie wymaga konserwacji. EccoWood jest innowacyjnym produktem z najwyższej jakości materiałów, stworzonym dzięki najnowszej technologii przyjaznej i bezpiecznej dla środowiska, stanowiącej odpowiedzialną ekologicznie alternatywę dla drewna egzotycznego.

Dane techniczne:

Symbol: EWR07E
Kolor: ANTRACYT, BANGKIRAI
Wysokość: 11 mm
Szerokość : 71 mm
Długość: 2200 mm
Ilość: 14,8 mb/m2

Klip łączący + wkręt EW09A1

 

Klipy łączące EW09A1 mocujemy kolejno za pomocą wkrętów samowiercących do kompozytów (stal nierdzewna) do legarów EW08A, po wcześniejszym dopasowaniu deski EW01A (jeden klip na jeden legar). W zależności od sugestii montażysty, możemy również nawiercić legar. Deskę EccoWood™ EW01A łączymy za pomocą klipów EW09A1, dzięki czemu powstaje szczelina dylatacyjna między nimi (nie mniejsza niż 5 mm).

Dane techniczne:

Symbol: EW09A1
Ilość: 18 sztuk/m2
System: Standard, Premium

Deska elewacyjna EW02A Antracyt / Bangkirai

 
Gotowe panele tarasowe, proste w montażu. Przeznaczone są przede wszystkim do szybkiej aranżacji przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku.Obróbka identyczna jak przy produktach drewnianych i przy użyciu tych samych narzędzi.

Dane techniczne:

Symbol: EW02A
Kolor: ANTRACYT, BANGKIRAI
Grubość: 17 mm
Szerokość: 147 mm
Długość: 2900 mm
Ilość: 6,8 mb/m2

Podest tarasowy EW02SE Antracyt / Bankirai

 
Gotowe panele tarasowe, proste w montażu. Przeznaczone są przede wszystkim do szybkiej aranżacji przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku.Obróbka identyczna jak przy produktach drewnianych i przy użyciu tych samych narzędzi.

Dane techniczne:

Symbol: EW02SE
Kolor: antracyt/bankirai
Wysokość: 22 mm
Szerokość : 310 mm
Długość: 310 mm
Ilość: 10,4 sztuk/m2

Zaślepka kończąca EW11A

 
Zaślepka kończąca służy do zaślepiania wolnych przestrzeni w desce kompozytowej ( nasza deska jest deską komorową- pustą w środku, dzięki czemu nie obciąża konstrukcji tarasu i nie wykręca się w tzw. śmigło pod wpływem działania czynników atmosferycznych).

Dane techniczne:

Symbol: EW11A
Kolor: ANTRACYT, BANGKIRAI
Szerokość : 31 mm
Długość: 145 mm
System:Premium

Listwa wykończeniowa EW12B

 
Listwa wykończeniowa dostępna jest w wymiarach 40 mm/ 60 mm/ 2900 mm) i kolorach: antracyt, bangkirai montujemy ją na rogach, krawędziach, przy ścianach budynku

Dane techniczne:

Symbol: EW12B
Kolor: ANTRACYT, BANGKIRAI
Wysokość: 40 mm
Szerokość : 60 mm
Długość: 2900 mm
System: Premium

Legar tarasowy EW08A

 

Kompozytowy legar tarasowy, to nowy typ kompozytu z naturalnego włókna bambusowego (60%) , polimerów HDPE pochodzących z recyklingu (30%) i środków wiążących (10%).


Dane techniczne:

Symbol: EWO8A
Wysokość: 28 mm
Szerokość : 50 mm
Długość: 2900 mm
Ilość: 3 mb/m2
System: Standard, Premium

Deska tarasowa EW01A

 
Kompozytowa deska tarasowa EccoWood EW01A (a/b), to nowy typ kompozytu z naturalnego włókna bambusowego (60%) , polimerów HDPE pochodzących z recyklingu (30%) i środków wiążących (10%). Mieszanka ta jest prasowana w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem. Dzięki zastosowaniu takiej technologii jest ona odporna na wilgoć i działanie szkodników, nie gnije, nie pęka i nie odkształca się, nie wymaga konserwacji. EccoWood jest innowacyjnym produktem z najwyższej jakości materiałów, stworzonym dzięki najnowszej technologii przyjaznej i bezpiecznej dla środowiska, stanowiącej odpowiedzialną ekologicznie alternatywę dla drewna egzotycznego.

Dane techniczne:

Symbol: EW01A (a/b)
Kolor: ANTRACYT, BANGKIRAI
Wysokość: 31 mm
Szerokość: 145 mm
Długość: 5800 mm
Ilość: 6,54 mb/m2
System: Standard , Premium

Klip startowy EW09D1

 

Klipy startowe (metalowa blaszka ze stali nierdzewnej) EW09D1 mocujemy na legarach EW08A i przytwierdzamy do nich deski EccoWood™ EW01A (dotyczy to deski początkowej i końcowej tarasu).

Dane techniczne:

Symbol:EW90D1
System:Premium

Klip mocujący EW09E

No images found.
 
Metalowa blaszka ze stali nierdzewnej, która służy do łączenia deski elewacyjnej EW02A (a/b) i przytwierdzania jej do legara EW08A

Dane techniczne:

Symbol: EW09E
Ilość: 20 sztuk/m2

Klip mocujący EW08B

 
Metalowa blaszka ze stali nierdzewnej, która służy do przytwierdzenia legara do podłoża. Niezbędne jest zabezpieczenie go w podłożu 2 wkrętami z kołkiem ze stali nierdzewnej.

Dane techniczne:

Symbol: EW08B
Ilość: 6 sztuk/m2
System: Premium

Wkręt + kołek EW08C

 
Wkręt + kołek ze stali nierdzewnej do deski kompozytowej stanowi podstawowy element systemów tarasowych EccoWood. Służy do przymocowania legarów do podłoża.

Dane techniczne:

Symbol:EW08C
Ilość:6 sztuk/m2
System:Standard, Premium

EccoWood - Usługi

 

Firma świadczy również usługi w zakresie montażu tarasów. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie montażu tarasów, balkonów, pomostów, schodów, elewacji, itp.. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy:

Bezpłatnie:

  • pomiar
  • doradztwo techniczne
  • wycena

W tym celu proszę skontaktować się z Działem Obsługi Klienta EccoWood.
Nasi specjalnie przeszkoleni specjaliści posiadają bogate doświadczenie nie tylko w budowie tarasów, czy balkonów lecz również projektach użyteczności publicznej i dużych inwestycjach.

EccoWood nowoczesne rozwiązania w budownictwie i projektowaniu

Szanowni Państwo!
Cieszymy się z zainteresowania naszą ofertą produktów EccoWood! Firma EccoWood posiada bardzo duże doświadczenie współpracy ze specjalistami w dziedzinie budownictwa począwszy od architektów, firmy budowlane oraz Inwestorów i Developerów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi dla Państwa materiałami. Zależy nam na spełnieniu każdego z Państwa oczekiwań, dlatego nasz serwis został tak przygotowany, by sprostać Państwa wymaganiom. Naszym priorytetem jest spełnienie Państwa oczekiwań ,a także jak najlepsza komunikacja. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i staramy się jak najbardziej skoncentrować na danym projekcie, czuwając nad najdrobniejszymi szczegółami danego zlecenia. W celu ułatwienia współpracy dysponujemy zasobem dokumentów i programów, które zdecydowanie pozwolą na lepszą współpracę. Do wglądu mają Państwa bibliotekę CAD , wizualizację 3D , przekroje.Załączony został także kalkulator ułatwiający przeliczanie zapotrzebowania danych produktów w odniesieniu do konkretnych wymiarów powierzchni, lub istnieje opcja bezpośredniego podania powierzchni do zagospodarowania (m2). Każdy zainteresowany może otrzymać próbnik produktów, by zapoznań się z ich bardzo dobrą jakością i estetyką.
 
 

Eccowood - biznes przyjazdy i odpowiedzialny to nasze motto

Stawiamy na profesjonalizm,aby wspólnie zapewnić naszym klientom jak najwyższy poziom obsługi i cieszyć się sukcesem zarówno z produktu jak i wykonanej usługi. Oferujemy Państwu fachowe doradztwo techniczne ze strony naszej grupy montażystów i sprzedawców. Wielu kontrahentów zaufało nam i odnieśliśmy wspólny sukces! Dystrybucje oraz biura projektowe i architekci - to grupy , którym zawdzięczamy owocną współpracę! Pragniemy także i Państwa zachęcić do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy , która gwarantuje nie tylko satysfakcję , ale przede wszystkim korzyści.
 
 

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: