• Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • EccoWood

  przyjazna firma
 • EccoWood

  nowoczesny design
 • EccoWood

  wysoka jakość i najnowsza technologia

Mój własny mały raj na ziemi...balkon wyłożony deską EccoWood

 
Dom położony w zacisznej części Gdańska... z niewielką powierzchnią 10 m2. Kto powiedział, że nie może być te miejsce zagospodarowane przytulnie? Deska EccoWood w kolorze BANGKIRAI, na kompozytowych legarach kotwiczonych do podłoża za pomocą specjalistycznego kleju dwufazowego.

Balkony z deski kompozytowej na legarach na papie - Apartamentowce Tarasy Warty w Poznaniu

 

Nasza realizacja około 75 tarasów przez z roku 2010 z wykorzystaniem systemu kompozytowego EccoWood (deska o grubości 31 mm) montowana na legarach mocowanych do papy z zachowaniem jej właściwości izolacyjnych.

W budynkach użyteczności publicznej liczy się grubość proponowanego materiału. Ekologiczna deska kompozytowa EccoWood spełnia wszelkie wymogi prawa budowlanego. Ekologiczna deska kompozytowa EccoWood może być kładziona na drogach ewakuacyjnych - spełnia odpowiednie normy p-poż.

Kompozyt EccoWood na balkonie - dom wielorodzinny - Poznań

 
Pewne na wiele wiele lat, estetyczne, ekologiczne bez konieczności jakiejkolwiek konserwacji wykończenie balkonu w domu wielorodzinnym w Poznaniu w dzielnicy Podolany. Tym razem wykorzystaliśmy eko-deskę EccoWood o grubości 31 mm w kolorze bankirai zamocowaną na kratownicy z legarów EccoWood. Jako system izolujący balkon została wybrana papa termozgrzewalna, do której przytwierdziliśmy legary (za pomocą specjalistycznego kleju przeznaczonego go tego typu rozwiązań). Krawędzie zewnętrzne oraz widoczny cokół zostały wykończone listwą wykończeniową EccoWood oraz taką samą deską ekologiczną, jak powierzchnia pozioma.

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: