Schody w systemie EccoWood w Lusówku w kolorze BANGKIRAI

 
Jedna z pierwszych naszych inwestycji w tym roku. Schody w domku jednorodzinnym na życzenie Klienta zostały zostały wykończone materiałem EccoWood.
Kompozytowa deska w kolorze BANGKIRAI położona na legarach będzie świetnie z współgrać z elewacją w kolorze rudym, która właśnie jest kładziona na obiekcie. Precyzja plus wysoka jakość materiałów EccoWood pozwoliły na zaspokojenie potrzeb Inwestora. 

Schody na stalowej podkonstrukcji w Plewiskach

 
Połączenie "zimnej" stali z ciepłem kompozytowej deski. Dla nas wszystko jest możliwe. Kompozyt EccoWood świetnie sprawdza się jako stopień schodów, podstopnica. Nie nagrzewa się, ma powierzchnię antypoślizgową, nie absorbuje wody. Jest łatwy w utrzymaniu. EccoWood to świetna alternatywa dla schodów, balustrad, podjazdów samochodowych.

Poznan - taras EccoWood wraz ze schodami

 
10-metrowy taras na os. Kwiatowym w Poznaniu. Miejsce wypoczynku dla Rodziny, dla której bezpieczeństwo Dzieci jest kwestią priorytetową. Produkt EccoWood, to rozpoznawalna marka na rynku polskim, która posiada wszelkie atesty i certyfikaty świadczące o najwyższej jakości produktu bezpiecznego dla środowiska. Deska nie nagrzewa się, dzięki czemu nawet w słoneczny dzień Dzieci będą mogły dokazywać na tarasie biegając boso. Upadek nie przyniesie bólu, czy rany, gdyż materiał nasz świetnie amortyzuje upadki. Gdy spadnie deszcz, nie ma możliwości poślizgnięcia się na deskach EccoWood.
Trzy hasła opisujące naszą firmę: TECHNOLOGIA, JAKOŚĆ, ŚRODOWISKO!
Proszę zwrócić uwagę na schody. Trudne? Nieprawda! Kompozytowa deska tarasowa EccoWood to materiał podlegający obróbce łatwiejszej niż drewno.
Cieszmy się Rodziną, wypoczywajmy! EccoWood uwalnia nas od odszarzania, konserwowania, impregnowania materiału.

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: