• Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • EccoWood

  przyjazna firma
 • EccoWood

  nowoczesny design
 • EccoWood

  wysoka jakość i najnowsza technologia

Nowy artykuł

 
Nowy tekst artykułu, lorem ipsum lorem ipsum

Jak pięknie jest łączyć kolory: ANTRACYT na tarasie i BANGKIRAI na elewacji

 
Nieopodal Poznania mieści się pewien przepiękny dom. Właściciel postanowił zaufać marce EccoWood i położyć naszą deskę zarówno na tarasie jak i na elewacji. Mało tego! Odważnie zdecydował się na mix kolorów i tak: okazały taras uśmiecha się do nas kolorem ANTRACYT, natomiast elewacja oddaje ciepło BANGKIRAI. Nic tylko się relaksować :)

130metrowy taras przy Restauracji "NA LATO" - Warszawa

 
Lubią nas zarówno Klienci indywidualni jak i potężni inwestorzy! Dlaczego? Bo dbamy o każdego Klienta tak samo, jesteśmy dostępni zawsze, do każdego podchodzimy z należytym zainteresowaniem i wyrozumiałością. EccoWood hołduje zasadzie: "KLIENT NASZ PAN!". Restauracja "NA LATO" znajduje się w samym centrum Warszawy. Niemniej jednak malowniczo położona stanowi świetne miejsce odpoczynku, relaksu pośród drzew i z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Stanowi miejsce spotkań, wielu ciekawych imprez kulturalnych i ma jednych z najlepszych Właścicieli, jakich można spotkać. Kuchnia przepyszna, klimat na 6, no i ten nasz piękny ANTRACYTowy taras z kompozytu EccoWood jako dopełnienie ;) Pełen chill każdego dnia, każdego wieczoru, każdej nocy, 7 dni w tygodniu! :)

Krapkowice - 30 m2 tarasu w kolorze BANGKIRAI

 
W Krapkowicach powstał piękny taras z materiałów proponowanych przez EccoWood w kolorze BANGKIRAI. Nasz Klient jest niczym "BOHATER DOMU" :) ponieważ sam- własnoręcznie wykonał taras, obudował jego boki i schody. Może być Pan z siebie dumny! A my życzymy udanego wypoczynku na przydomowym miejscu przeznaczonym do relaksu :)

Podświetlany taras w kolorze BANGKIRAI w Borówcu

 
W Borówcu, niedaleko Poznania pięknie prezentuje się nasza kompozytowa deska w kolorze BANGKIRAI na przydomowym tarasie. Klient zażyczył sobie podświetlenia płyty tarasu, co oczywiście nie stanowi problemu ani dla naszego materiału, ani dla super Wykonawcy :)

Kompozytowa deska tarasowa w kolorze ANTRACYT na tarasie, balkonie, płocie!

 
Developerzy chętnie korzystają z usług firmy EccoWood ponieważ wiedzą, że gwarantujemy wysoką jakość produktu! EccoWood jest wiodącą firmą na rynku zajmującą się sprzedażą kompozytowych rozwiązań na taras i elewację. Dbamy o satysfakcję, zadowolenie i komfort naszych Klientów.
Inwestycja developerska w Lusowie pokazała, że kompozytowa deska EccoWood sprawdza się na wielu płaszczyznach. ANTRACYT świetnie komponuje się z elewacją i elementami wykończeniowymi budynku. Klient zastosował go nie tylko na tarasach, balkonach, ale również umieścił deskę jako element płotów. Tarasy oczywiście kładzione są na kompozytowych legarach EccoWood.

"ANTRACYTowy" taras EccoWood w Tychach

 
Firma EccoWood działa na terenie całej Polski, Europy i nie tylko! Kompozytowy taras na legarach w kolorze ANTRACYTu został wykorzystany przy budynku inwestycji publicznej. Świetnie sprawdza się jako miejsce chwilowego relaksu w przerwie śniadaniowej dla Pracowników biura. Każdy potrzebuje momentu dla siebie, zaczerpnięcia świeżego powietrza i zdystansowania się do problemów dnia codziennego...

ORZECH - nowa odsłona EccoWood na tarasie

 
W samym centrum miasta Poznania można znaleźć kilka miejsc, które stanowią odskocznię od codziennego wielkomiejskiego zgiełku. I tak na jednym z poznańskich ogródków działkowych powstał taras EccoWood w kolorze ORZECHa. Taras oczywiście jak wszystkie inne inwestycje ma podkonstrukcję wykonaną z kompozytowych legarów naszej firmy.

Taras na legarach w Lusowie

 
Nasi wykwalifikowani Wykonawcy dokładają wszelkich starań, żeby Klient nabywający deskę EccoWood był zachwycony inwestycją :) W Lusowie powstał 34-metrowy taras w kolorze BANGKIRAI. Przestrzeń przy domu przeznaczona dla jego Mieszkańców. To tam odbywają się spotkania z Przyjaciółmi i Rodziną, to tam można spędzić romantyczny wieczór przy blasku świec, to tam można zjeść niedzielny obiad, zażyć słonecznej kąpieli, w spokoju poczytać książkę...

taras EccoWood w kolorze ORZECHa :)

 
Potrzeby każdego Klienta są dla nas bardzo ważne. Nadszedł czas na wprowadzenie małej zmiany! Sezon 2014 proponuje nie dwa, a trzy kolory w palecie! Witamy ORZECH :) Zadowolona Pani Właściciel najbliższy długi czerwcowy weekend spędzi wypoczywając na nowym tarasie EccoWood w unikatowym kolorze.

Hotel "Bursztyn" w Kołobrzegu

 
Proponowany przez nas materiał EccoWood do tego stopnia zachwycił Właścicieli hotelu "Bursztyn" w Kołobrzegu, że postanowili jego część restauracyjną mieszczącą się na wolnym powietrzu wyposażyć w taras naszej marki w kolorze ANTRACYT. Pomimo tego, że użytkowany jest bardzo intensywnie przez przybywających Gości, wygląda pięknie, świeżo i prezentuje się identycznie jak po samym montażu.

Taras z pomysłem w kolorze BANGKIRAI na drewnianej podkonstrukcji

 
20 m2 tarasu w kolorze BANGKIRAI... Miejsce to stało się przytulną wypoczynkową powierzchnią, na której nasi Klienci mogą również zjeść rodzinny posiłek. Taras umiejscowiony dość wysoko ponad gruntem, stał się inspiracją do wykorzystania przestrzeni pod nim. Zbudowany na drewnianej pod-konstrukcji i legarach EccoWood stał się jednocześnie drewutnią, w której Właściciele przechowują drewno kominkowe. Musimy przyznać, że pomysł jest bardzo dobry, oryginalny i efektowny :)

Konstancin Jeziorna - strefa relaksu w kolorze ANTRACYT

 
Na powierzchni 30 m2 w Konstancinie Jeziorna Klienci zapragnęli mięć coś wyjątkowego. Dzięki temu, że obróbka EccoWood niczym nie odbiega od obróbki naturalnego drewna, nie mieliśmy najmniejszego problemy ze spełnieniem marzeń naszych Klientów. Antracytowy kolor deski świetnie współgra z otoczeniem, a fantazja z jaką został zaprojektowany taras miło urozmaica całość inwestycji. 

Rezydencja w Koziegłowach

 
Dom jak z bajki zasługuje na piękną oprawę! 120 m2 tarasu w kolorze BANGKIRAI na drewnianej podkonstrukcji i bloczkach betonowych

Przepiękny, olbrzymi dom rodzinny, położony w cudownie zacisznej okolicy. Taras w systemie EccoWood i w kolorze BANGKIRAI od dawna był marzeniem Właścicieli posiadłości. Kończące się prace wykonawcze umożliwiły rozpoczęcie budowy tarasu na drewnianej podkonstrukcji i bloczkach betonowych. Precyzyjne, estetyczne wykonanie naszej ekipy montażowej zachwyciło naszych Klientów jak i wzbudziło duże zainteresowanie przechodniów.
Taras to miejsce spotkań rodzinnych, miłych chwil w gronie najbliższych, plac zabaw dla Dzieci. Cieszymy się, że spełniamy Wasze marzenia :)

Jankowo Młyn - taras na wylewce betonowej i kompozytowych legarach.

 
Inwestycja zamknięta w maju br.. Przepiękny taras o powierzchni 70 m2 wraz ze schodami ciągnącymi się na całej jego długości, położony w malowniczym miejscu. Czego można pragnąć więcej? Naszym celem było zapewnić Właścicielom posesji i ich Pociechom komfort, bezpieczeństwo, wygodę wynikającą z łatwego utrzymania kompozytowej deski tarasowej. Dzięki niezawodnemu systemowi EccoWood taras przestał być miejscem specjalnej troski. Relaks i odpoczynek po męczącym dniu przede wszystkim :)

Relaks w przepięknej dzielnicy Poznania - Winogrady, na tarasie zbudowanym w systemie EccoWood

 
40-metrowy taras na Winogradach w Poznaniu... Przepiękne, przestronne miejsce wypoczynku i relaksu... Z uwagi na położoną warstwę izolacyjną w postaci papy termozgrzewalnej i obecność pomieszczenia pod tarasem, zaproponowaliśmy Klientowi rozwiązanie optymalne- ułożenie kompozytowej deski EccoWood w kolorze BANGKIRAI na legarach klejonych do podłoża za pomocą specjalistycznego, dwufazowego kleju. Jest to nasza sprawdzona metoda.
Każdy ma prawo do spełniania swoich marzeń... Odpoczynek w tak uroczym, klimatycznym miejscu sprawi Właścicielom wiele radości...
Deska nie absorbuje wody w związku z czym po deszczu bardzo szybko staje się sucha.

Inwestycja w Tucznie na ruchomej podkonstrukcji drewnianej.

 
"Klient nasz Pan"- u nas ta reguła ma zastosowanie. Przepięknie położony taras o powierzchni 25 m2 nad pomieszczeniem kuchennym, na posesji znajdującej się w samym centrum lasu i bezpośredniej okolicy jeziora.
Klient z obawy o nieczystości mogące dostać się pomiędzy dylatacje w desce poprosił o możliwość skonstruowania tarasu złożonego z kilku ruchomych elementów. Jako że legary i deski muszą znajdować się na powierzchni stabilnej, nasi wyspecjalizowani Wykonawcy przygotowali specjalną drewnianą kratownicę, która umożliwi tzw. otwieranie tarasu. Dal nas nie ma rzeczy niemożliwych, a nasza deska sprawdzi się w każdych warunkach.

Kościan - piękny, ukwiecony taras położony na legarach

 
Za każdym razem staramy się spełnić marzenia i wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Tutaj mamy przepiękny taras w kolorze BANGKIRAI o powierzchni 30 m2 położony na kompozytowych legarach i betonowej wylewce. Idealnie komponuje się z elewacją budynku i klinkierowymi donicami wypełnionymi kwiatami o soczystej, wyrazistej barwie.

Taras na betonowej wylewce i kompozytowych legarach

 
Przepiękny taras w kolorze BANGKIRAI o powierzchni 45 m2 położony przy domu jednorodzinnym w zacisznym Bugaju. Taras ten jest miejscem nasłonecznionym, jednak dzięki strukturze polimerowej w połączeniu z bambusowymi włóknami deska EccoWood nie nagrzewa się pod wpływem działania promieni słonecznych. Zastosowany kolor kompozytu subtelnie komponuje się z drewnianymi oknami i filarami podtrzymującymi dach. Idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny.

Taras w połączeniu z klinkierem

 
Taras EccoWood w kolorze ANTRACYT, ułożony na geowłókninie (zapobiega porastaniu), bloczkach betonowych pokrytych chlorokauczukiem w odcieniu deski i kompozytowych legarach. Kontrast dla kremowej elewacji budynku jednorodzinnego, okien, rolet oraz klinkieru w kolorze brązu... Idealne połączenie dopełniające całość inwestycji naszego Klienta. Miejsce nasłonecznione? Nie szkodzi! Deska dzięki polimerowej strukturze nie nagrzewa się, nie zmienia kształtu, nie wybarwia się i nie uwalnia do otoczenia nieprzyjemnych zapachów.

Mix kolorów - czyli mała awangarda na tarasie

 
Na specjalne życzenie klienta nasi wykonawcy stworzyli taras w obydwu kolorach nasze eko-deski: BANGKIRAI i ANTRACYT. Połączenie bardzo ciekawe i niestandardowe. Systemowe legary zostały przyklejone do papy termozgrzewalnej za pomocą kleju CERESIT CB 410, dzięki czemu warstwa izolacyjna nie uległa uszkodzeniu. Nam się podoba!

Taras i balustrada z deski

 
Taras w kolorze BANGKIRAI ułożony na betonowej wylewce i systemowych, kompozytowych legarach. Deska znalazła również zastosowanie przy wykończeniu balustrady pięknie komponując się ze śmietankową elewacją budynku i powierzchnią przeznaczoną na relaks.

Taras na bloczkach betonowych os.Bajkowe Poznań

 
Mało miejsca na taras? Brak betonowej wylewki? Nic nie szkodzi! Ten niewielkich rozmiarów taras urozmaicił scenerię przydomowego ogródka. Został ułożony na betonowych bloczkach, co znacznie obniżyło koszt przygotowania podkonstrukcji. Bloczki zabezpieczono odpowiednio chlorokauczukiem w kolorze kompozytu, następnie ułożono legary EccoWood i deskę w odcieniu BANGKIRAI.

Taras z kompozytowych desek EccoWood w kolorze ANTRACYT - Kicin

 
Idealne rozwiązanie i nowoczesny design - to po prostu kompozytowa deska tarasowa EccoWood! Nasz Klient postawił na wygodę, piękno i ciepło. Taras w kolorze ANTRACYT położony został na betonowej wylewce, na legarach przytwierdzonych do podłoża za pomocą kleju CERESIT CB 410. Dzięki takiemu rozwiązaniu warstwa izolacyjna w postaci papy termozgrzewalnej nie uległa uszkodzeniu. Stanowi to idealną alternatywę w przypadku, gdy pod tarasem znajduje się powierzchnia użytkowa.

Apartamentowiec FOKSAL w sercu Warszawy

 
W samym sercu Warszawy nieopodal Starówki powstał w 2012 roku apartamentowiec FOKSAL. Firma EccoWood, jako czołowy przedstawiciel branży kompozytowej na rynku polskim również w tym przepięknym budynku pozostawiła po sobie trwały ślad w postaci 400 m 2 tarasu na ostatnim piętrze i dwóch balkonów po 50 m2 każdy. Taras położono na kompozytowych legarach EccoWood podpieranych co 50 cm w świetle przez podkładki firmy BUZON. Dzięki temu zostały zachowane właściwe spadki na powierzchni tarasu i został on odpowiednio podwyższony wedle życzenia klienta, w stosunku co do drzwi wyjściowych. Z tarasu rozpościera się przepiękny widok na stolicę.
W przypadku balkonów zastosowano standardowy montaż. Kompozytowe legary EccoWood przyklejono klejem CERESIT CB 410 do betonowego podłoża, dzięki czemu warstwa izolacyjna pozostała nienaruszona. Z tarasu rozpościera się przepiękny widok na stolicę.

Przytulny taras w domu za miastem

 
Każdy z nas marzy o pięknym, nowoczesnym tarasie, komponującym się w każdym otoczeniu i spełniającym wszelkie możliwe standardy...

Taras w domu rodzinnym kolor Antracyt

 
Przępiękny system tarasowy EccoWood, którego podstawą jest kompozytowa deska powstała z połączenia włókien bambusowych i polimerów HDPE.

Taras na Legarach w Kolorze Bangkirai wraz ze schodami w okolicach Złotnik

 
Ciepły odcień deski w kolorze BANGKIRAI daje niepowtarzalny efekt w połączeniu ze nasypem utworzonym z drobnych kamieniu i kostką granitową. Kompozytowy taras EccoWood na legarach, ułożony na wcześniej przygotowanej wylewce betonowej rozwiązał problem Właścicieli posesji, jak połączyć elementy nowoczesne ze starymi.

Taras przy domu wraz z drewniana elewacją

 
Taras przy domu wraz z drewnianą elewacją. System tarasowy EccoWood wykonany z kompozytowej deski tarasowej świetnie komponuje się z drewnianą elewacją. Antracytowy kolor tarasu przy domu tworzy przepiękny kontrast w stosunku do drewnianej elewacji w kolorze brązu.

48 tarasów na legarach na betonowej wylewce - Osiedle Strzeszyn Grecki

 
Jeden z dużych projektów inwestycyjnych wykonanych przez Eccowood Sp. z o.o. na na systemie deski tarasowej kompozytowej EccoWood (31mm). Realizacja oddana w czerwcu 2012. W tym przypadku został wykorzystany system tarasowy EccoWood w kolorze bankarai z w układzie montażu legarach kompozytowych, zainstalowanych na betonowej wylewce z wykończeniem listwami wykończeniowymi.

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: