AMFITEATR SKALITE W SZCZYRKU

To kolejna inwestycja po m.in. ścieżkach pieszo-rowerowych i rynku, którą w ostatnim czasie zrealizowano pod Skrzycznem. Mieszkańcy i turyści powinni być zadowoleni z nowo zmodernizowanego i funkcjonalnego obiektu. Ta spektakularna inwestycja ma duże znaczenie dla całego regionu. Jednym z elementów amfiteatru są ławki i balustrady pokryte kompozytową deską EccoWood w kolorze BANGKIRAI. Kompozytowa deska z włókien bambusowych łączy w sobie piękno, estetykę i funkcjonalność. Władze regionu postawiły na markę EccoWood ponieważ w wyglądzie przypomina drewno naturalne, jednak nie wymaga konserwacji, zabezpieczania, impregnacji. Jest również łatwa w utrzymaniu.

Na powierzchni 30 m2 w Konstancinie Jeziorna Klienci zapragnęli mięć coś wyjątkowego. Dzięki temu, że obróbka EccoWood niczym nie odbiega od obróbki naturalnego drewna, nie mieliśmy najmniejszego problemy ze spełnieniem marzeń naszych Klientów. Antracytowy kolor deski świetnie współgra z otoczeniem, a fantazja z jaką został zaprojektowany taras miło urozmaica całość inwestycji.

AMFITEATR SKALITE W SZCZYRKU

KATEDRA POZNAŃSKA NA OSTROWIU TUMSKIM

Katedra Poznańska na Ostrowiu Tumskim. Perełka architektoniczna naszego regionu i kraju... Kompozytowe deski EccoWood w kolorze ANTRACYT świetnie wpasowały się w zabytkową i mistyczną scenerię przy budynku probostwa Katedry. 80 m2 amfiteatru przykatedralnego powstało na ocynkowanej podkonstrukcji stalowej, do której za pomocą wkrętów z kołkami kotwiczono kompozytowe legary i pokrywano je następnie ryflowaną deską tarasową.

Dom jak z bajki zasługuje na piękną oprawę! 120 m2 tarasu w kolorze BANGKIRAI na drewnianej podkonstrukcji i bloczkach betonowych Przepiękny, olbrzymi dom rodzinny, położony w cudownie zacisznej okolicy. Taras w systemie EccoWood i w kolorze BANGKIRAI od dawna był marzeniem Właścicieli posiadłości. Kończące się prace wykonawcze umożliwiły rozpoczęcie budowy tarasu na drewnianej podkonstrukcji i bloczkach betonowych. Precyzyjne, estetyczne wykonanie naszej ekipy montażowej zachwyciło naszych Klientów jak i wzbudziło duże zainteresowanie przechodniów. Taras to miejsce spotkań rodzinnych, miłych chwil w gronie najbliższych, plac zabaw dla Dzieci. Cieszymy się, że spełniamy Wasze marzenia 🙂

REZYDENCJA W KOZIEGŁOWACH

MÓJ WŁASNY MAŁY RAJ NA ZIEMI...BALKON WYŁOŻONY DESKĄ ECCOWOOD

Dom położony w zacisznej części Gdańska... z niewielką powierzchnią 10 m2. Kto powiedział, że nie może być te miejsce zagospodarowane przytulnie? Deska EccoWood w kolorze BANGKIRAI, na kompozytowych legarach kotwiczonych do podłoża za pomocą specjalistycznego kleju dwufazowego.

Inwestycja zamknięta w maju br.. Przepiękny taras o powierzchni 70 m2 wraz ze schodami ciągnącymi się na całej jego długości, położony w malowniczym miejscu. Czego można pragnąć więcej? Naszym celem było zapewnić Właścicielom posesji i ich Pociechom komfort, bezpieczeństwo, wygodę wynikającą z łatwego utrzymania kompozytowej deski tarasowej. Dzięki niezawodnemu systemowi EccoWood taras przestał być miejscem specjalnej troski. Relaks i odpoczynek po męczącym dniu przede wszystkim 🙂

JANKOWO MŁYN - TARAS NA WYLEWCE BETONOWEJ I KOMPOZYTOWYCH LEGARACH.

BALKONY Z DESKI KOMPOZYTOWEJ NA LEGARACH NA PAPIE - APARTAMENTOWCE TARASY WARTY W POZNANIU

Nasza realizacja około 75 tarasów przez z roku 2010 z wykorzystaniem systemu kompozytowego EccoWood (deska o grubości 31 mm) montowana na legarach mocowanych do papy z zachowaniem jej właściwości izolacyjnych. W budynkach użyteczności publicznej liczy się grubość proponowanego materiału. Ekologiczna deska kompozytowa EccoWood spełnia wszelkie wymogi prawa budowlanego. Ekologiczna deska kompozytowa EccoWood może być kładziona na drogach ewakuacyjnych - spełnia odpowiednie normy p-poż.

Pewne na wiele wiele lat, estetyczne, ekologiczne bez konieczności jakiejkolwiek konserwacji wykończenie balkonu w domu wielorodzinnym w Poznaniu w dzielnicy Podolany. Tym razem wykorzystaliśmy eko-deskę EccoWood o grubości 31 mm w kolorze bankirai zamocowaną na kratownicy z legarów EccoWood. Jako system izolujący balkon została wybrana papa termozgrzewalna, do której przytwierdziliśmy legary (za pomocą specjalistycznego kleju przeznaczonego go tego typu rozwiązań). Krawędzie zewnętrzne oraz widoczny cokół zostały wykończone listwą wykończeniową EccoWood oraz taką samą deską ekologiczną, jak powierzchnia pozioma.

KOMPOZYT ECCOWOOD NA BALKONIE - DOM WIELORODZINNY - POZNAŃ

INWESTYCJA W TUCZNIE NA RUCHOMEJ PODKONSTRUKCJI DREWNIANEJ.

"Klient nasz Pan"- u nas ta reguła ma zastosowanie. Przepięknie położony taras o powierzchni 25 m2 nad pomieszczeniem kuchennym, na posesji znajdującej się w samym centrum lasu i bezpośredniej okolicy jeziora. Klient z obawy o nieczystości mogące dostać się pomiędzy dylatacje w desce poprosił o możliwość skonstruowania tarasu złożonego z kilku ruchomych elementów. Jako że legary i deski muszą znajdować się na powierzchni stabilnej, nasi wyspecjalizowani Wykonawcy przygotowali specjalną drewnianą kratownicę, która umożliwi tzw. otwieranie tarasu. Dal nas nie ma rzeczy niemożliwych, a nasza deska sprawdzi się w każdych warunkach.

Ufffff! Jak gorąco! :/ Raz nam zimno, raz nam gorąco... Natura ludzka i Matka Natura bywają przewrotne 😉 W taki upał najlepiej wypoczywać nad wodą... Zazdrościmy właścicielom prywatnych basenów przydomowych! :/ Nie myślcie jednak, że z takim obiektem na terenie posesji wiążą się tylko same przyjemności... O nieee! Płytki są śliskie, często odpadają, gdy w szczelinach fug zacznie buszować woda... Nagrzewają się niemiłosiernie na słońcu... Drewno naturalne (pomijamy drewno słabej jakości, bo takie nie nadaje się do użytku) należy specjalnie zabezpieczać, impregnować, konserwować, odszarzać... Minimum 2 razy do roku! Drzazgi, sęki, echhhh... Same problemy 🙁

KOMPOZYTOWA DESKA PRZY BASENIE, NA MOLO, POMOŚCIE

INWESTYCJA W TUCZNIE NA RUCHOMEJ PODKONSTRUKCJI DREWNIANEJ.

"Klient nasz Pan"- u nas ta reguła ma zastosowanie. Przepięknie położony taras o powierzchni 25 m2 nad pomieszczeniem kuchennym, na posesji znajdującej się w samym centrum lasu i bezpośredniej okolicy jeziora. Klient z obawy o nieczystości mogące dostać się pomiędzy dylatacje w desce poprosił o możliwość skonstruowania tarasu złożonego z kilku ruchomych elementów. Jako że legary i deski muszą znajdować się na powierzchni stabilnej, nasi wyspecjalizowani Wykonawcy przygotowali specjalną drewnianą kratownicę, która umożliwi tzw. otwieranie tarasu. Dal nas nie ma rzeczy niemożliwych, a nasza deska sprawdzi się w każdych warunkach.

Za każdym razem staramy się spełnić marzenia i wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Tutaj mamy przepiękny taras w kolorze BANGKIRAI o powierzchni 30 m2 położony na kompozytowych legarach i betonowej wylewce. Idealnie komponuje się z elewacją budynku i klinkierowymi donicami wypełnionymi kwiatami o soczystej, wyrazistej barwie.

KOŚCIAN - PIĘKNY, UKWIECONY TARAS POŁOŻONY NA LEGARACH

POMOST Z DESKI ECCOWOOD W KOLORZE ANTRACYT

Pomost...miejsce relaksu, odpoczynku, miejsce zażywania słonecznych kąpieli... Dla amatorów wędkarstwa ich własny skrawek nieba... Na jeziorze w okolicach Zaniemyśla powstał pomost wykonany z kompozytowej deski tarasowej EccoWood w kolorze ANTRACYT. Metalowa podkonstrukcja wyznaczyła obrys pomostu i wyniosła go ponad lustro wody. Kompozytowa deska z włókien bambusowych i polimerów HDPE ułożona na kompozytowych legarach zapewniła trwałe i estetyczne w wyglądzie jego pokrycie. Główną zaletą EccoWood w otoczeniu zbiorników wodnych jest to, że ma powierzchnię antypoślizgową, nie absorbuje wody, nie ma drzazg, sęków, nie nagrzewa się. Deska nie wymaga konserwacji, zabezpieczania, impregnacji oraz nie wybarwia się. Wreszcie powstał produkt, który będzie kojarzył się nam jedynie z przyjemnościami, a nie z kolejnymi obowiązkami.

Przepiękny taras w kolorze BANGKIRAI o powierzchni 45 m2 położony przy domu jednorodzinnym w zacisznym Bugaju. Taras ten jest miejscem nasłonecznionym, jednak dzięki strukturze polimerowej w połączeniu z bambusowymi włóknami deska EccoWood nie nagrzewa się pod wpływem działania promieni słonecznych. Zastosowany kolor kompozytu subtelnie komponuje się z drewnianymi oknami i filarami podtrzymującymi dach. Idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny.

TARAS NA BETONOWEJ WYLEWCE I KOMPOZYTOWYCH LEGARACH

TARAS WOKÓŁ BASENU W EKSLUZYWNYM HOTELU

Taras wokół basenu w ekskluzywnym hotelu. Deska kompozytowa daje 100% pewność, gwarancję wytrzymałości , bezproblemowe użytkowanie przez lata (15 lat bez konserwacji!). Styl i jakość w jednym- takim mianem można określić system tarasowy EccoWood. EccoWood, to idealna alternatywa dla drewna egzotycznego i terakoty. Nie odkształca się, nie zmienia koloru, nie ma sęków i drzazg, nie absorbuje wody i co najważniejsze dla bosych stóp- nie nagrzewa się... Basen? JAK NAJBARDZIEJ! Powierzchnia antypoślizgowa zapewnia WYGODĘ, KOMFORT i BEZPIECZEŃSTWO...

Taras EccoWood w kolorze ANTRACYT, ułożony na geowłókninie (zapobiega porastaniu), bloczkach betonowych pokrytych chlorokauczukiem w odcieniu deski i kompozytowych legarach. Kontrast dla kremowej elewacji budynku jednorodzinnego, okien, rolet oraz klinkieru w kolorze brązu... Idealne połączenie dopełniające całość inwestycji naszego Klienta. Miejsce nasłonecznione? Nie szkodzi! Deska dzięki polimerowej strukturze nie nagrzewa się, nie zmienia kształtu, nie wybarwia się i nie uwalnia do otoczenia nieprzyjemnych zapachów.

TARAS W POŁĄCZENIU Z KLINKIEREM

Taras EccoWood w kolorze ANTRACYT, ułożony na geowłókninie (zapobiega porastaniu), bloczkach betonowych pokrytych chlorokauczukiem w odcieniu deski i kompozytowych legarach. Kontrast dla kremowej elewacji budynku jednorodzinnego, okien, rolet oraz klinkieru w kolorze brązu... Idealne połączenie dopełniające całość inwestycji naszego Klienta. Miejsce nasłonecznione? Nie szkodzi! Deska dzięki polimerowej strukturze nie nagrzewa się, nie zmienia kształtu, nie wybarwia się i nie uwalnia do otoczenia nieprzyjemnych zapachów.

TARAS W POŁĄCZENIU Z KLINKIEREM

WODOWANIE POMOSTU PŁYWAJĄCEGO W OKOLICACH ZIELONEJ GÓRY POKRYTEGO KOMPOZYTOWĄ DESKĄ ECCOWOOD

Pływający pomost na kompozytowych pływakach, który można z łatwością transportować i dowolnie przemieszczać. Grill biesiadny na środku jeziora, męskie połowy ryb, zażywanie kąpieli słonecznych, czy romantyczny zachód słońca wśród szuwarów... Deska EccoWood jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc wilgotnych, z ciągłym dostępem do wody. Deska nie odkształca się, nie nagrzewa, nie absorbuje wody. Ma powierzchnię antypoślizgową. Nie zaskoczy naszych stóp sękami bądź drzazgami.

Na specjalne życzenie klienta nasi wykonawcy stworzyli taras w obydwu kolorach nasze eko-deski: BANGKIRAI i ANTRACYT. Połączenie bardzo ciekawe i niestandardowe. Systemowe legary zostały przyklejone do papy termozgrzewalnej za pomocą kleju CERESIT CB 410, dzięki czemu warstwa izolacyjna nie uległa uszkodzeniu. Nam się podoba!

MIX KOLORÓW - CZYLI MAŁA AWANGARDA NA TARASIE

TARAS W OGRODZIE

Taras w ogrodzie, podstawą systemu tarasowego jest tarasowa deska kompozytowa EccoWood. Wysoka jakość deski kompozytowej gwarantuje wieloletnią satysfakcję bez konserwacji w zgodzie z naturą.

Mało miejsca na taras? Brak betonowej wylewki? Nic nie szkodzi! Ten niewielkich rozmiarów taras urozmaicił scenerię przydomowego ogródka. Został ułożony na betonowych bloczkach, co znacznie obniżyło koszt przygotowania podkonstrukcji. Bloczki zabezpieczono odpowiednio chlorokauczukiem w kolorze kompozytu, następnie ułożono legary EccoWood i deskę w odcieniu BANGKIRAI.

TARAS NA BLOCZKACH BETONOWYCH OS.BAJKOWE POZNAŃ

JAK PIĘKNIE JEST ŁĄCZYĆ KOLORY: ANTRACYT NA TARASIE I BANGKIRAI NA ELEWACJI

Nieopodal Poznania mieści się pewien przepiękny dom. Właściciel postanowił zaufać marce EccoWood i położyć naszą deskę zarówno na tarasie jak i na elewacji. Mało tego! Odważnie zdecydował się na mix kolorów i tak: okazały taras uśmiecha się do nas kolorem ANTRACYT, natomiast elewacja oddaje ciepło BANGKIRAI. Nic tylko się relaksować 🙂

Idealne rozwiązanie i nowoczesny design - to po prostu kompozytowa deska tarasowa EccoWood! Nasz Klient postawił na wygodę, piękno i ciepło. Taras w kolorze ANTRACYT położony został na betonowej wylewce, na legarach przytwierdzonych do podłoża za pomocą kleju CERESIT CB 410. Dzięki takiemu rozwiązaniu warstwa izolacyjna w postaci papy termozgrzewalnej nie uległa uszkodzeniu. Stanowi to idealną alternatywę w przypadku, gdy pod tarasem znajduje się powierzchnia użytkowa.

TARAS Z KOMPOZYTOWYCH DESEK ECCOWOOD W KOLORZE ANTRACYT - KICIN

130METROWY TARAS PRZY RESTAURACJI "NA LATO" - WARSZAWA

Lubią nas zarówno Klienci indywidualni jak i potężni inwestorzy! Dlaczego? Bo dbamy o każdego Klienta tak samo, jesteśmy dostępni zawsze, do każdego podchodzimy z należytym zainteresowaniem i wyrozumiałością. EccoWood hołduje zasadzie: "KLIENT NASZ PAN!". Restauracja "NA LATO" znajduje się w samym centrum Warszawy. Niemniej jednak malowniczo położona stanowi świetne miejsce odpoczynku, relaksu pośród drzew i z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Stanowi miejsce spotkań, wielu ciekawych imprez kulturalnych i ma jednych z najlepszych Właścicieli, jakich można spotkać. Kuchnia przepyszna, klimat na 6, no i ten nasz piękny ANTRACYTowy taras z kompozytu EccoWood jako dopełnienie 😉 Pełen chill każdego dnia, każdego wieczoru, każdej nocy, 7 dni w tygodniu! 🙂

W samym sercu Warszawy nieopodal Starówki powstał w 2012 roku apartamentowiec FOKSAL. Firma EccoWood, jako czołowy przedstawiciel branży kompozytowej na rynku polskim również w tym przepięknym budynku pozostawiła po sobie trwały ślad w postaci 400 m 2 tarasu na ostatnim piętrze i dwóch balkonów po 50 m2 każdy. Taras położono na kompozytowych legarach EccoWood podpieranych co 50 cm w świetle przez podkładki firmy BUZON. Dzięki temu zostały zachowane właściwe spadki na powierzchni tarasu i został on odpowiednio podwyższony wedle życzenia klienta, w stosunku co do drzwi wyjściowych. Z tarasu rozpościera się przepiękny widok na stolicę. W przypadku balkonów zastosowano standardowy montaż. Kompozytowe legary EccoWood przyklejono klejem CERESIT CB 410 do betonowego podłoża, dzięki czemu warstwa izolacyjna pozostała nienaruszona. Z tarasu rozpościera się przepiękny widok na stolicę.

APARTAMENTOWIEC FOKSAL W SERCU WARSZAWY

KRAPKOWICE - 30 M2 TARASU W KOLORZE BANGKIRAI

W Krapkowicach powstał piękny taras z materiałów proponowanych przez EccoWood w kolorze BANGKIRAI. Nasz Klient jest niczym "BOHATER DOMU" 🙂 ponieważ sam- własnoręcznie wykonał taras, obudował jego boki i schody. Może być Pan z siebie dumny! A my życzymy udanego wypoczynku na przydomowym miejscu przeznaczonym do relaksu 🙂

Każdy z nas marzy o pięknym, nowoczesnym tarasie, komponującym się w każdym otoczeniu i spełniającym wszelkie możliwe standardy...

PRZYTULNY TARAS W DOMU ZA MIASTEM

PODŚWIETLANY TARAS W KOLORZE BANGKIRAI W BORÓWCU

W Borówcu, niedaleko Poznania pięknie prezentuje się nasza kompozytowa deska w kolorze BANGKIRAI na przydomowym tarasie. Klient zażyczył sobie podświetlenia płyty tarasu, co oczywiście nie stanowi problemu ani dla naszego materiału, ani dla super Wykonawcy 🙂

Przępiękny system tarasowy EccoWood, którego podstawą jest kompozytowa deska powstała z połączenia włókien bambusowych i polimerów HDPE.

TARAS W DOMU RODZINNYM KOLOR ANTRACYT

KOMPOZYTOWA DESKA TARASOWA W KOLORZE ANTRACYT NA TARASIE, BALKONIE, PŁOCIE!

Developerzy chętnie korzystają z usług firmy EccoWood ponieważ wiedzą, że gwarantujemy wysoką jakość produktu! EccoWood jest wiodącą firmą na rynku zajmującą się sprzedażą kompozytowych rozwiązań na taras i elewację. Dbamy o satysfakcję, zadowolenie i komfort naszych Klientów. Inwestycja developerska w Lusowie pokazała, że kompozytowa deska EccoWood sprawdza się na wielu płaszczyznach. ANTRACYT świetnie komponuje się z elewacją i elementami wykończeniowymi budynku. Klient zastosował go nie tylko na tarasach, balkonach, ale również umieścił deskę jako element płotów. Tarasy oczywiście kładzione są na kompozytowych legarach EccoWood.

Przępiękny system tarasowy EccoWood, którego podstawą jest kompozytowa deska powstała z połączenia włókien bambusowych i polimerów HDPE.

TARAS W DOMU RODZINNYM KOLOR ANTRACYT

"ANTRACYTOWY" TARAS ECCOWOOD W TYCHACH

Firma EccoWood działa na terenie całej Polski, Europy i nie tylko! Kompozytowy taras na legarach w kolorze ANTRACYTu został wykorzystany przy budynku inwestycji publicznej. Świetnie sprawdza się jako miejsce chwilowego relaksu w przerwie śniadaniowej dla Pracowników biura. Każdy potrzebuje momentu dla siebie, zaczerpnięcia świeżego powietrza i zdystansowania się do problemów dnia codziennego...

Taras przy domu wraz z drewnianą elewacją. System tarasowy EccoWood wykonany z kompozytowej deski tarasowej świetnie komponuje się z drewnianą elewacją. Antracytowy kolor tarasu przy domu tworzy przepiękny kontrast w stosunku do drewnianej elewacji w kolorze brązu.

TARAS PRZY DOMU WRAZ Z DREWNIANA ELEWACJĄ

ORZECH - NOWA ODSŁONA ECCOWOOD NA TARASIE

W samym centrum miasta Poznania można znaleźć kilka miejsc, które stanowią odskocznię od codziennego wielkomiejskiego zgiełku. I tak na jednym z poznańskich ogródków działkowych powstał taras EccoWood w kolorze ORZECHa. Taras oczywiście jak wszystkie inne inwestycje ma podkonstrukcję wykonaną z kompozytowych legarów naszej firmy.

Jedna z pierwszych naszych inwestycji w tym roku. Schody w domku jednorodzinnym na życzenie Klienta zostały zostały wykończone materiałem EccoWood. Kompozytowa deska w kolorze BANGKIRAI położona na legarach będzie świetnie z współgrać z elewacją w kolorze rudym, która właśnie jest kładziona na obiekcie. Precyzja plus wysoka jakość materiałów EccoWood pozwoliły na zaspokojenie potrzeb Inwestora.

SCHODY W SYSTEMIE ECCOWOOD W LUSÓWKU W KOLORZE BANGKIRAI

TARAS NA LEGARACH W LUSOWIE

Nasi wykwalifikowani Wykonawcy dokładają wszelkich starań, żeby Klient nabywający deskę EccoWood był zachwycony inwestycją 🙂 W Lusowie powstał 34-metrowy taras w kolorze BANGKIRAI. Przestrzeń przy domu przeznaczona dla jego Mieszkańców. To tam odbywają się spotkania z Przyjaciółmi i Rodziną, to tam można spędzić romantyczny wieczór przy blasku świec, to tam można zjeść niedzielny obiad, zażyć słonecznej kąpieli, w spokoju poczytać książkę...

Połączenie "zimnej" stali z ciepłem kompozytowej deski. Dla nas wszystko jest możliwe. Kompozyt EccoWood świetnie sprawdza się jako stopień schodów, podstopnica. Nie nagrzewa się, ma powierzchnię antypoślizgową, nie absorbuje wody. Jest łatwy w utrzymaniu. EccoWood to świetna alternatywa dla schodów, balustrad, podjazdów samochodowych.

SCHODY NA STALOWEJ PODKONSTRUKCJI W PLEWISKACH

HOTEL "BURSZTYN" W KOŁOBRZEGU

Proponowany przez nas materiał EccoWood do tego stopnia zachwycił Właścicieli hotelu "Bursztyn" w Kołobrzegu, że postanowili jego część restauracyjną mieszczącą się na wolnym powietrzu wyposażyć w taras naszej marki w kolorze ANTRACYT. Pomimo tego, że użytkowany jest bardzo intensywnie przez przybywających Gości, wygląda pięknie, świeżo i prezentuje się identycznie jak po samym montażu.

10-metrowy taras na os. Kwiatowym w Poznaniu. Miejsce wypoczynku dla Rodziny, dla której bezpieczeństwo Dzieci jest kwestią priorytetową. Produkt EccoWood, to rozpoznawalna marka na rynku polskim, która posiada wszelkie atesty i certyfikaty świadczące o najwyższej jakości produktu bezpiecznego dla środowiska. Deska nie nagrzewa się, dzięki czemu nawet w słoneczny dzień Dzieci będą mogły dokazywać na tarasie biegając boso. Upadek nie przyniesie bólu, czy rany, gdyż materiał nasz świetnie amortyzuje upadki. Gdy spadnie deszcz, nie ma możliwości poślizgnięcia się na deskach EccoWood. Trzy hasła opisujące naszą firmę: TECHNOLOGIA, JAKOŚĆ, ŚRODOWISKO! Proszę zwrócić uwagę na schody. Trudne? Nieprawda! Kompozytowa deska tarasowa EccoWood to materiał podlegający obróbce łatwiejszej niż drewno. Cieszmy się Rodziną, wypoczywajmy! EccoWood uwalnia nas od odszarzania, konserwowania, impregnowania materiału.

POZNAN - TARAS ECCOWOOD WRAZ ZE SCHODAMI

TARAS Z POMYSŁEM W KOLORZE BANGKIRAI NA DREWNIANEJ PODKONSTRUKCJI

20 m2 tarasu w kolorze BANGKIRAI... Miejsce to stało się przytulną wypoczynkową powierzchnią, na której nasi Klienci mogą również zjeść rodzinny posiłek. Taras umiejscowiony dość wysoko ponad gruntem, stał się inspiracją do wykorzystania przestrzeni pod nim. Zbudowany na drewnianej pod-konstrukcji i legarach EccoWood stał się jednocześnie drewutnią, w której Właściciele przechowują drewno kominkowe. Musimy przyznać, że pomysł jest bardzo dobry, oryginalny i efektowny 🙂

Nie masz pomysłu, jak wykończyć płot, bramę, furtkę, przepierzenie? Jak zasłonić miejsce przeznaczone na kosz? Jak oddzielić się od sąsiada? EccoWood ma na to praktyczne rozwiązanie. Drewniany płot, podobnie jak drewniany taras, należy konserwować, zabezpieczać, impregnować, odszarzać. Stal również nie jest bezobsługowa. Betonowe monolity nie wyglądają natomiast zbyt efektownie. Jest jeszcze żywopłot! Cóż... my nie mamy czasu na pielęgnację i skłaniamy się ku praktycznym rozwiązaniom Deska EccoWood świetnie nadaje się jako element wypełniający bramy, furtki, itp.. Można stworzyć z niej zwartą konstrukcję, skutecznie oddzielającą nas od otoczenia, ale można również wykorzystać ją jako element dekoracyjny/ wykończeniowy.

PŁOTY, BRAMY, FURTKI